PPC Media / Google Ads szakértő állás

Tapasztalt Google Ads szakértőt keresünk!

Kik vagyunk, és miért dolgozz nálunk?

A PPC Média Magyarország egyik vezető Google Ads ügynöksége több, mint 18 év tapasztalattal. A Google Premier Partnereként Google Ads Bétákat is használhatunk, illetve projektjeinkhez szakmai támogatást kapunk közvetlenül a Google-től. Ügyfeleinknek általában performancia alapú Google Ads (AdWords) és Facebook kampányokat kezelünk, valamint a meghirdetett weboldalak hatékonyságának javításával is foglalkozunk. Ezen felül repertoárunkba tartozik még az online marketing tanácsadás és a kiscsoportos oktatás is. Nagyon fontos, hogy mi nem „dobozos” megoldásokat nyújtunk partnereiknek (akik általában nem a legkisebb vállalkozások), hanem minden ügyfelünk egyedi szolgáltatásokban részesül.

Főbb feladatok

Főként Google Ads (AdWords) és néha Facebook kampányok kezelése, optimalizálása

Kapcsolattartás az ügyfeleinkkel

Időnkénti személyes konzultáció a partnerekkel

Folyamatos tanulás, ez a lelke mindennek

Landing oldalak tervezése, tesztelése

A hétköznapokban proaktív munkavégzés

Partnereink, akik kihívások elé állítanak hamarosan Téged is :)

Leier logó     Fundamenta logó     Asus logó    Sony logó    MOL logó    Mömax logó    OBI logó

Ügynökségi életképek

Kiállítóként konferencián

Csapatunk meeting közben

A Google európai központjában

Ügyefeleinkkel Dublin felé

Ügyfelünkkel konzultálunk

Amikor már túl sok a kockulás

Néha oktatunk

Standing desk

De csapolni már tudunk! :)

Chill sarok a feltöltődéshez :)

Sokszor utazunk

Főzni is tanulunk

Elvárások, előnyök és amit kínálunk

Csapatunkat egy Google Ads kampánykezelésben jártas, proaktív személlyel szeretnénk bővíteni, akinek a legfőbb feladata a kiemelt ügyfeleink kampányainak kezelése, optimalizálása lesz. Fontos számunkra a lelkiismeretes, minőségi és precíz munkavégzés. Performance ügynökség vagyunk, ügyfeleink nagy része a konverziók folyamatos növekedését és az egyre jobb megtérülést várja el tőlünk!  Amire szükséged lesz egészen biztosan, az a remek kommunikációs készség, az angol nyelvtudás és nem utolsósorban az analitikus gondolkozásmód.

Elvárások:

  • Google Ads (AdWords) ismerete, legalább 2 éves aktív kampánykezelési tapasztalat
  • Performance, vagyis konverziófókuszú kampányok kezelésében tapasztalat

A legnagyobb előny lehet számodra: ha aktívan beszélsz – tárgyalsz angolul, esetleg más idegen nyelven is, vagy ha egyéb PPC kampányok kezelésében is nindzsa vagy.

További előnyök lehetnek még:

  • Ha megszereztél már néhány Google Ads (AdWords) vizsgát
  • Van ügynökségi tapasztalatod kampánykezelés terén
  • A Meta hirdetési rendszere a kisujjadban van
  • Ha tudsz más Google termékeket is kezelni pl.: Google Analytics, Google Tag Manager
  • Ismered a SEO, webergonómia alapjait
  • Ha van egy kis fejlesztői vagy grafikusi vénád

Ezért cserébe kínálunk számodra:

  • Tapasztalatodnak megfelelő, valóban motiváló jövedelmet
  • Notebook-ot és mobiltelefont korlátlan beszélgetéssel
  • Folyamatos tanulási lehetőséget (képzéseken részvételt) és évente néhány menő utazást világszerte
  • Változatos csapatépítő programokat
  • Kávét, vizet, üdítőt és nasit korlátlan mennyiségben, valamint irodai masszázst :)
  • Fiatalos, vidám munkahelyi légkört és modern munkakörnyezetet nem messze az Allee-tól
  • Hibrid munkavégzési (heti 2 nap home office) lehetőséget

Nem téged keresünk, ha:

  • Ha nincs számunkra érdemleges kampánykezelési tapasztalatod
  • Nem beszélsz angolul
  • Az elmúlt két évben 5 ügynökségnél dolgoztál és most minket is „ki szeretnél próbálni”

TIPP
: Az önéletrajzod elküldésekor légy kedves 1-2 mondatban fejtsd ki, milyen kampánykezelési tapasztalatod van. Ez az, ami minket a legjobban érdekel. Sok CV-ben látjuk azt a hibát, hogy egy sorral letudja a jelentkező a számunkra releváns részt, de azt fél oldalon taglalja, hogy mit csinált 7 éve amikor még csak adminisztrátor volt! :)

Ha az említett elvárásoknak megfelelsz és úgy érzed, hogy közénk szeretnél tartozni, akkor az alábbi űrlap kitöltésével tudsz hozzánk jelentkezni:

  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.